Jak znaleźliście się na forum?



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Jak znaleźliście się na forum?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Amelie
Amelie
Chemik

Liczba postów : 99
Join date : 26/12/2014

Jak znaleźliście się na forum? Empty
PisanieTemat: Jak znaleźliście się na forum?   Jak znaleźliście się na forum? EmptyNie Lis 06, 2016 5:29 pm

No po prostu jak znaleźliście się na forum, kto wam polecał. Taki mini wywiad robię.
Powrót do góry Go down
Mana
Mana
Papuga

Liczba postów : 31
Join date : 06/11/2016

Jak znaleźliście się na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znaleźliście się na forum?   Jak znaleźliście się na forum? EmptyNie Lis 06, 2016 5:52 pm

Od kiedy tylko w forach mangowych zrobiła się stagnacja, łowię cierpliwie wszystkie, które się pojawią. To znalazłam w reklamach na luciddream, a chwilę później jeszcze zauważyłam na edenie ^^
Powrót do góry Go down
Alois
Alois
Pułkownik

Liczba postów : 41
Join date : 05/11/2016

Jak znaleźliście się na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znaleźliście się na forum?   Jak znaleźliście się na forum? EmptyNie Lis 06, 2016 6:37 pm

Siedziałam sobie na Black Butler. A że ssię nudziłam to zerknęłam na banery. Wasz baner a właściwie toż nas wpadł mi w oko i tak oto jestem.
Powrót do góry Go down
Caesar
Caesar
Chemik

Liczba postów : 17
Join date : 01/11/2016

Jak znaleźliście się na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znaleźliście się na forum?   Jak znaleźliście się na forum? EmptyPon Lis 14, 2016 4:08 pm

Zaprosiłaś mnie...
Powrót do góry Go down
Tim
Tim
Szlachta

Liczba postów : 13
Join date : 15/11/2016

Jak znaleźliście się na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znaleźliście się na forum?   Jak znaleźliście się na forum? EmptySro Lis 16, 2016 10:19 am

Znalazłam was na Edenie.
Powrót do góry Go down
Sharise
Sharise
Kameleon

Liczba postów : 20
Join date : 14/11/2016

Jak znaleźliście się na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znaleźliście się na forum?   Jak znaleźliście się na forum? EmptySro Lis 16, 2016 5:13 pm

Co jakiś czas wyszukuję fora z system misji i zleceń. Jeśli jakieś przykuje mój wzrok robię KP i zaczynam grać. W zasadzie więc przypadek :).
Powrót do góry Go down
Raphael
Raphael

Liczba postów : 2
Join date : 14/11/2016

Jak znaleźliście się na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znaleźliście się na forum?   Jak znaleźliście się na forum? EmptyCzw Lis 17, 2016 11:40 am

Amelka stwierdziła, że jestem za słaby na to forum, a Sizar mi podkablował, tak więc jestem
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Jak znaleźliście się na forum? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znaleźliście się na forum?   Jak znaleźliście się na forum? Empty

Powrót do góry Go down
 
Jak znaleźliście się na forum?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Statut Forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nyralia :: OFFTOP :: Rozmowy-
Skocz do: