Poszukiwania



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Amelie
Amelie
Chemik

Liczba postów : 99
Join date : 26/12/2014

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Poszukiwania   Poszukiwania EmptySro Lis 02, 2016 2:01 pm

Szukać osoby do zakonu, rodziny, rywala, wroga, a może przyjaciela? Wystarczy, że opiszesz przedmiot twoich poszukiwań, a ktoś wcześniej czy później się zgłosi.
Powrót do góry Go down
Tim
Tim
Szlachta

Liczba postów : 13
Join date : 15/11/2016

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyNie Lis 20, 2016 1:15 pm

POSZUKIWANI SOŁ MACZ


Streszczenie:
Rodzina Sheridan Jr. jest uznana za nieszkodliwych dziwaków, którzy są wykluczeni przez świat z życia, tak. Dorobiła się hajsu przez sprawy nielegalne, ale porzuciła je dla firmy odzieżowej Heaven's Sake. Matka zginęła przez Huragany, a ojciec zajął się swoją rozpaczą, a oficjalnym dziedzicem firmy, posiadłości etc. jest Tim, który urządza wieczorki herbaciane dla zmyślonych przyjaciół.
Do historii potrzebny mi:



<3 Lokaj!
Pragnęłabym, żeby osobnik ten był niczym cień Tima, od zawsze i wszędzie. Został on przygarnięty przez jego rodziców z ulicy/domu dziecka/cokolwiek, był także traktowany najlepiej ze służby, niczym przyrodni braciszek. Chciałabym, żeby miał wiedzę na temat zarządzania firmą i itp., wiadomo, to co oficjalny dziedzic Tim potrafi, a może nawet więcej. Oficjalnie, jest trzeci z kolei hierarchii w rodzinie (pierwszy ojciec, drugi Tim, trzeci ty), trzyma także pieczę nad pozostałą służbą.
Czy przyrodni braciszek, niańka Timmy'ego sam ostrzy ząbki na firmę, a może uważa, że z krwią nie wygra, więc stara się zmanipulować mojego synka? Czy może ma dobre serce i pragnie dać oparcie rodzinie Sheridan Jr.? A może jeszcze coś innego!
To wszystko zależy od ciebie!
No, z wyjątkiem tego, żeby był starszy, tak 21-26 lat.

<3 Narzeczona:
Niestety, przychodzi taka przykra pora, że narzeczona panu z Elity jest potrzebna. Możesz być nią od jakiegoś czasu, teraz, a nawet w przyszłości - pewne jest, że raczej nie będzie słodkich uniesień, dzikiej chuci, a pływanie łodzią w świetle księżycach zliczyć na palcach. Dla Timiego będzie to przykry obowiązek, ale panienka może liczyć na miłe słówka, a potem odrzucenie, słodycz i gorzkie momenty.
Fajnie byłoby, gdyby panienka była bogata (z Elity) i nie starsza niż dwa lata od Tima. Najniższego progu nie ma, wszak różnie to w życiu bywa, nawet pięciolatka mogła zostać mu powierzona dla korzyści rodziny Sheridan Jr.

<3 Reszta służby:

Ogrodnik
Pokojówka
Kucharz
Strażnicy/ochroniarze

Liczę, że wiecie, jakie trzeba mieć umiejętności na to stanowisko. To, czy jesteście od początku/jakiegoś czasu/nowo-przyjęci jest dla mnie kwestią dowolną.

<3 Była służka, baba z Huraganu
W historii mam zabójczyni matki Tima, którą znaleziono martwą w łóżku. Także jest ona sprawczynią blizny po wylaniu wrzątku na moją postać, ale to wcześniej - chcący, niechcący, twój wybór. Tak czy siak, kobieta zniknęła wraz z zabójstwem, od którego minęło już czternaście lat.
Co dalej? Do ustalenia!

Wymagania:
- Cóż, granie. Chciałabym, żeby zgłosiły się osoby, którym nie zależy na zwykłym, ładnym dodatku do postaci.
- Dystans do gry. Nigdy nie mam planów, a wszystko jest raczej spontanem. Użytkowniku, jeśli będziesz miał problem dlatego, bo moja postać nazwała twoją durniem lub zaatakowała ją widelcem - nie zgłaszaj się!
- Zagwarantowany pokoik w posiadłości Sheridan Jr! Nie dotyczy narzeczonej.
- Pliska, niech chociaż kilka osób nie będzie planowało pozbycia się mnie, czy zdradzić przy pierwszej lub drugiej fabule.
- Jeśli coś jest niejasne, bo nie lubię pisać ogłoszeń, proszę o zapytajkę na PW.
- Także proszę się zgłaszać na PW.

aktualne/nieaktualne/rezerwacja
Powrót do góry Go down
Catherine
Catherine
Szlachta

Liczba postów : 9
Join date : 07/12/2016

Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania EmptyWto Gru 13, 2016 1:59 pm

Narzeczony o którym dowie się dopiero fabularnie. Rodzina młodej wdowy uznała, że nie czas na osiadanie na "laurach". Mimo, że dziewczyna z nikim nie utrzymuje kontaktów, wyjątkiem jest jej brat, to oni nadal interesują się jej życiem. Zatem wybranym narzeczonym zapewne jest ktoś z elit. Wiek plus 18 lat. Wymagają od niego, by przekonał dziewczynę do ślubu, co przyniesie obu rodzinom korzyści finansowe i nie tylko, ale co ważniejsze, by spłodził syna. Poprzedni mąż dziewczyny niestety nie stanął na wysokości zadania, mimo, że służba zarzeka się, że małżeństwo zostało skonsumowane... detal, że przez gwałt, ale jednak!
Sumując: poznają się dopiero fabularnie, na balu z okazji ich zaręczyn, na który podstępem zostanie sprowadzona dziewczyna. Nie musi tu być wielki romantyzm. Ważne, by narzeczony chodź spróbował by przyszła żona go polubiła... na tyle by wpuścić go do sypialni.

Przyjaciółka od serca, która mogła by być z elit, ale niekonieczne jest to. Ważne tu jest, by dziewczyna mogła jej się wygadać ze wszystkiego. Ot bratnia dusza, która jest zawsze szczera wobec dziewczyny, bez zbędnych słodkich kłamstewek. Ważne jest by chciała dobrze dla niej, pomagała, wspierała itd. No full opcja przyjaciółka, co tu dodawać. Ach... jeśli ktoś chce to może ta dziewczyna być zakochana w mej postaci. Nie jest to jednak jakiś konieczny warunek. Ot propozycja urozmaicenia relacji. Więcej detali i modyfikacji na PW. Zapraszam.

Aktualne, Zarezerwowane, Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Poszukiwania Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania   Poszukiwania Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nyralia :: Administracja :: Tablica :: Ogłoszenia Userów-
Skocz do: