Armia 
IndeksIndeks  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 
 

 Armia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vida
Bogini

Liczba postów : 44
Join date : 26/12/2014

PisanieTemat: Armia   Sob Lis 05, 2016 3:43 pm

Wojsko skupia w sobie wszystkich żołnierzy. Należą do Niego ochotnicy, którzy chcą szerzyć pokój, oraz przymusowo zrekrutowani ludzie. Z powodu chwilowego braku działań zbrojnych żołnierze pilnują porządku w miastach. Wykorzystywani są oni do uzyskiwaniu informacji na temat opozycji, huraganu, czy uciszaniu rewolucji. Należą do niej zarówno mężczyźni jak kobiety. Nikomu nie jest dawana taryfa ulgowa, a warunki w szuwarach są spartańskie. 
Armia ma swoje odchyły moralne. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że to właśnie rycerze odpowiedzialni są za handel narkotykami. Niektóre biedniejsze kobiety są przez nich gwałcone, ba niektórzy oficerowie gwałcą szeregowych. A co za tym wszystkim idzie? Pieniądze i chęć zapewnienia swojej rodzinie lepszej przyszłości.


RangiGenerał - osoba na której spoczywa los całego wojska. To oni zarządzają wszystkimi jednostkami. Mało kto zdaje sobie sprawę jaką ciężką mają robotę! Jest ich pięciu i każdy zajmuje się terenem wokół jednego z wielkich miast. Ich jedynymi przełożonymi jest kanclerz oraz cesarz.

Pułkownik- najbardziej zaufane osoby każdego generała to pułkownicy. Każdy generał posiada  jednego pułkownika, który w razie braku generała zastępuje go.  To oni strzegą sekretów przełożonych oraz najczęściej przekazują szeregowym rozkazy, które muszą wykonać. Pułkownicy bardzo często odpowiedzialni są za przyuczanie "kotów" do wojska.

Oficerzy - to osoby, które stoczyły walki w wielu wojnach, są świetnymi rycerzami. Niektórzy nazywają ich "rycerzami X", bo nigdy nie wiadomo czego można się po nich spodziewać. Są zaprawieni w boju i oddadzą życie za swojego generała. Oficerzy opiekują się szeregowymi.

Szeregowi -  szaraczek nad szaraczkami. Można by powiedzieć zwykły obywatel Nyralii, który nosi zbroje i walczy o dobro na świecie! Niektórzy z szeregowych nie stoczyli jeszcze walki, a niektórzy po prostu nie mają tylko umiejętności by zostać oficerami.


Komendant -  każde wielka dzielnica oraz tereny wokół niego posiadają komendanta, czyli osobę, która zajmuję się utrzymywaniem ładu i porządku w mieście. Są podwładnymi generałów. Jednak nie znają ich głównych myśli, czy planów, mają po prostu panować nad wyznaczonym terenem.

Sierżant - sierżanci to podwładni komendanta. Są stróżami prawa w miastach. To oni wykonują najczarniejszą robotę w armii. Odpowiadają za wszystkie kradzieże, gwałty, morderstwa i bójki. Doprowadzają do porządku w miastach.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Armia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nyralia :: Administracja :: Wiedza :: Grupy i Organizacje-
Skocz do: